• Vodní podstolový chladič LINDR CWP 300 GREEN LINE je profesionální zařízení, které vyčnívá z řady vodních chladičů. Je výjimečný nejen svým designem, kvalitním zpracováním, ale hlavně zcela inovativním uspořádáním chladící jednotky a využitím maximálního výkonu chladící jednotky.
  • Konstrukce chladiče je naprosto unikátní a spojuje vysoký výkon, úsporu energie a také odpovědný přístup k ekologii.
  • Moderní kompresorová jednotka LINDR CWP využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitní a rovnoměrné vychlazení nápoje probíhá bez teplotních šoků v dostatečně dlouhém nerezovém šneku. Oproti standardním vodním chladičům je chladič řady CWP schopen podat vychlazený nápoj do 10-15 min. od zapnutí přístroje. Teplotu lze plynule regulovat s okamžitou teplotní odezvou.
  • Chladič série LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také má o 20% vyšší energetickou účinnost a o 20% menší spotřebu energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií, chladič je složen z plně recyklovatelných materiálů a nejsou v něm použity polyuretanové izolace.
  • Zařízení je vybaveno doprovodným čerpadlem pro perfektní dochlazení nápoje až k výčepním kohoutům.
  • Moderní uspořádání chladící technologie LINDR zaručuje jednoduchost a snižuje časovou náročnost údržby, servisu i montážních prací. Tím výrazně snižuje finanční náklady na provoz zařízení.
  • Chladící technologie LINDR je o 45% výkonnější než její elektrický příkon.
  • Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem, jsou zárukou bezproblémového tichého chodu jednotky a dlouhé životnosti chladiče.
CWP00485

Parametry

Vzduchový kompresor

ne
Výčepní kohout - počet

2
Hmotnost (Kg)
60
Výrobce


LINDR.CZ s.r.o.
Rozměr - šxvxh (mm)
420x550x1510
Příkon (W)
1530
Proud (A)
4,5
Napájení

230/50Hz
Délka chladících smyček (m)
2x20
Doba prvního nachlazení (min)
10-15
Země původu

Česká republika
Počet chladicích smyček (ks)
2
Objem chladící nádoby (l)
38
Výkon - l/hod To 0°C/Tk 45°C

300

Ke stažení

Ke stažení

Ke stažení (3.02M)

Ke stažení

Ke stažení (595.34k)

Další produkty z kategorie

16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Produkt přidán ke srovnání