Kde se vyplatí nakupovat investiční alkohol?

Kde se vyplatí nakupovat investiční alkohol?

Sběratelům alkoholu se běžně stává, že propásnou hlavní okamžik: jejich oblíbený výrobce dá do prodeje dlouho očekávanou šarži v limitované edici. Častokrát se po takových lahví jen zapráší a jsou vyprodané během několika dnů. U těch hodně očekávaných i během hodin, nebo dokonce minut. Nezbyde pak než se vypravit na internetový lov a bedlivě prohlížet online bazary, Facebookové skupiny, nebo specializované aukční servery a čekat, kde se vysněný kousek objeví. A kde tedy začít?

Inzertní server Bazoš

Na Bazoši se běžně objevují nabídky více či méně vzácných lahví. Na rozdíl od konkurenčního Sbazaru totiž prodej alkoholu umožňuje. Až budete tedy shánět třeba oblíbený a vysoce ceněný OMF Gin z Lihovaru Žufánek, mrkněte tam.

Facebookové skupiny
Tady je předpokladem vlastnictví účtu na Facebooku, ale ten většina z nás asi má. Pokud je to i váš případ, nic vám nebrání vhrnout se na lov vysněné lahve. Začněte ve skupině Investiční alkohol kde už teď je na 2300 členů. Nové nabídky se tam objevují denně. Připojte se, dodržujte pravidla a můžete jít na věc.

Specializované aukční weby

Aukční weby mají tu výhodu, že je navštěvují uživatelé, kteří už většinou přesně vědí, co chtějí nebo co nabízejí. Vyzkoušejte třeba Alkobazar.cz, ten měsíčně navštíví na 30 tisíc uživatelů. Najdete tam filtrování podle toho, jestli láhev prodáváte nebo poptáváte a také podle toho, jestli se jedná o pivo, víno či destiláty. Mají tam rumy, giny, whisky i další destiláty. Tak se tam zastavte ochutnat.

Produkt přidán ke srovnání