Kde vybrat nejlepší maso na pořádnou grilovačku? Představujeme Stejkshop.cz

Kde vybrat nejlepší maso na pořádnou grilovačku? Představujeme Stejkshop.cz

Co bychom to byli za pivaře, kdybychom si nedopřáli také flák masa. Chlapi ze Stejkshop.cz takové maso prodávají. Vybírat můžete to nejlepší hovězí: argentinské, brazilské, uruguayské, ale nechybí ani zastoupení českých chovů. Pokud byste radši něco jiného. než hovězí, koukněte například po mufloním hřbetu, nebo klokaní kýtě.

Masíčko jako dort

Stejkshop je web je plný zralého hovězího a můžete se o tom přesvědčit hned, jak tam vlezete. Maso si můžete přehledně filtrovat podle země původu, nebo podle jednotlivých řezů, anglicky cutů. Vybrat tak můžete vysoký roštěnec "...vvsoký, jako já...přeskoč ho má milá..." nízký roštěnec, svíčkovou, žebra, rump steak nebo T-bone. Majitelé svoji nabídku taky pravidelně ochutnávají a to se nebojte, že by vám prodali něco, co by sami nejedli. Kvalita je tedy zaručena i když cena pak samozřejmě o něco vyšší. Ale stojí za to si připlatit.

Nebojte se dopravy
Nemusíte se děsit při pomyšlení, že si v horkém prázdninovém dni objednáte maso, které vám poveze dopravní služba. Nepřijde vám zelené. Chlapi ze Stejkshopu mají propracovaný způsob balení. Objednané maso vám zváží a dají do balíku s chladicími vložkami. K vám tak putuje doslova na ledu. Po převzetí si ho vybalíte a dáte na chvilku odpočinout do lednice. Navečer tak bude připravené na gril.

Ochutnejte Wagyu

Ještě nedávno bylo v Česku tenhle Mercedes mezi masy docela složité pořídit. Stejkshop má ale osvědčeného dodavatele, takže i nás si můžeme dopřát maso, tkeré je považování za nejlepší hovězí vůbec - Wagyu. Jasně, cena působí astronomicky. Jenže odměnou vám bude dokonalý zážitek. V mase je totiž hlavním nositelem chuti tuk. A třeba tenhle roštěnec je prorostlý až až. Stačí ho hodit na pánev a potom osolit nějakou lepší solí. Vaše chuťové buňky už nebudou chtít jinak. Dokoupit si tam můžete také další drobnosti ke grilování, jako třeba čerstvé bylinky, nebo kvalitní sůl.

All comments

Leave a Reply

Produkt přidán ke srovnání